Броварські боксери вдало виступили на турнірі в Умані

Днями в Умані закінчився Всеукраїнський турніру з боксу присвячений десятій річниці місцевої Федерації боксу. В рамках змагальної програми свою майстерність в ринзі демонстрували найсильніші боксери у віковій групі «юніори». За результатами змагань абсолютну першість у загальному командному заліку посіли боксери Черкаської області, які здобули в підсумку вісім нагород. На другому та третьому місцях опинилися команди Київської (команда сформована на базі вихованців відділення боксу БВУФК) та Хмельницької областей відповідно. В складі збірної Київщини чемпіонами турніру стали: Олег Лагута (до 46кг), який переміг свого суперника Андрія Лякішева із Запоріжжя одноголосним рішення суддів із рахунком 5:0; Алі Дагли (до 48кг) та Ельвін Алієв (до 60 кг). Дійшов до фіналу перспективний боксер із БВУФК Ілля Щучкін (до 50кг), але там програв за очками черкащанину Сергію Швецю й став «срібним» призером турніру. У півфіналі припинили свої виступи і завоювали «бронзові» нагороди – Данило Мещерін (до 66кг), Віталій Атаманчук (до 70кг) і Руслан Шаповало (до 75 кг). Загалом виступи наших боксерів можна визнати досить успішними.