Che_volleyball веблог

Плани

Пане Адміністратор, доброго дня.
Бачу з матеріалів сайту, що в місті проходить першість з футзалу. Чи цікаво Вам було б провести такого роду змагання з волейболу у місті?
Також, цікавить можливість розміщення у фотогалереї (в акаунті на Вашому сайті) фотографій зі спортивних подій нашої команди.
Крім того, у лютому місяці волейбольна команда села Калинівка запрошена до міста Бобровиця (Чернігівська область) на щорічний турнір та запланована участь у волейбольному турнірі, що пройде у місті Ніжин (Чернігівська область).

Результати змагань

За результатами змагань з волейболу, які відбулись у смт Калинівка 3 листопада команда з міста Умань зайняла перше місце, з міста Козелець - друге, смт Калинівка - третє та команда з міста Києва четверте. Ми вдячні всім хто допоміг в організації цього турніру і маємо надію, що свято волейболу на ненькій та привітній Броварщині стане традицією.

Подяка

Команда з смт Калинівка, висловлює подяку за допомогу в організації турніру з волейболу, що відбувся 3 листопада. Маємо надію, на подальшу плідну співпрацю з популяризації спорту на Броварщині.

пану Адміністратору

Шановний Адміністраторе.

Чи буде дана блогерам можливість додавати, крім друкованих матеріалів, фото або відео матеріали? Адже інколи ілюстрація, фото або відео, спортивних подій нашого регіону може бути цікавіше відвідувачам сайту за текстований опис таких подій (наразі навіть не маю сумнівів щодо яскравого та надпотужньо цікавого текстованого опису Вами та або іншими Блогерами цих подій).

Волейбол у Броворах

Доброго дня, усім поціновувачам спорту.
Команда з волейболу, до складу якої входять як броварчани так і майстри із села Калинівка, запрошуємо Вас відвідати змагання з волейболу, що присвячені до дня народження видатного тренера волейбольної команди села Калинівка пана Медведя.
Змагання пройдуть 3 листопада 2012 року у мальовничому селі Калинівка (Броварський р-н) у спортивному залі (будівля дому культури) в центрі села. Змагання розпочнуться в 10:30.
У цих змаганнях братимуть участь команди із міста Київ, Козелець (Чернігівська обл.) та Умань (Черкаська обл.).

RSS-матеріал