ФК БРОВАРИ - СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка): 2:0 (Герасименко, 39, Федоренко, 58)

Склад ФК "Бровари": Іщенко, Громей (Каталов, 78), Войтович, Салівон, Ворона, Пономаренко(Гуніков, 68), Тітомир, Гаркуша (Ніконов, 67), Чорний (Мазур,46), Герасименко (Казін, 70), Кушка (Федоренко, 55).
На заміні сиділи: Прудкий, Галета, Костюк.
У броварчан жовті картки отримали Ворона, Казін, Федоренко.

Ось і розпочався новий сезон, на який багато вболівальників броварської команди покладають великі надії. І не безпідставно. По перше: у цьому сезоні немає лідерів останіх років «Колоса», «Чайки», «Діназу». По друге: броварчани вперше за 5 років провели дуже ґрунтовну підготовку до сезону. І по третє: на останньому меморіалі по оцінкам різних фахівців ФК «Бровари» нарешті почали показувати дуже сильну і змістовну гру , а також отримали оптимальний склад гравців.
З приводу новачків ми поговоримо трішки пізніше, коли будемо мати офіційну заявку команди. Але якщо брати перший матч, то відразу відмітимо трьох новачків зі старта у команді. Це старий/новий захисник Денис Салівон, котрий після гри у нашій, спробував себе у друголіговій команді «Реал-Фарма» з Одеси. Центральний півзахисник Артем Гаркуша, котрий до цього виступав за «Олександрію» та лівого півзахисника Іллю Пономаренко, з київської «Зірки». А на заміну виходили, добре знайомий захисник Ігор Ніконов, котрий відіграв минулого року перше коло за нас, а потім перейшов до «Чайки», з якою виграв титул чемпіона. А також ще троє вихованців київської «Зірки»: лівий захисник Микита Каталов, атакуючий хав Олександр Федоренко та форвард таранного типу Вадим Казін.
Серед втрат команди можна згадати Олександра Волкова, котрий перейшов у команду Прем'єр ліги «Олімпік з Донецьку, Олександра Безпалого, котрий теж пішов на підвищення, але до першої ліги у ФК «Суми». Також попрощалися з Максимом Пилипенко та Ельдаром Бодровим. Ну і наш капітан Олег Глушок перейшов до новачка цього року у вищій лізі «Джуніорса» (Шпитьки). Можливо останній сезон у команді зіграє ще один наш аксакал В”ячеслав Дібров, котрого замучили травми. Але все залежить від Миколи Логвіна, котрий можливо надасть такий шанс. Слава дуже б хотів зіграти прощальний матч за рідну команду…
Перейдемо до матчу. Так як грали 4 і 5 команда минулого чемпіонату, то всі очікували безкомпромісної боротьби. Але не так сталося як гадалося. «Сокіл» сьогодні взагалі нічого не показав, ні жаги до перемоги, ні злості, ні якої майстерності. Чи то так змінилася команда за зиму чи то так сильно зіграли наші хлопці. Але якщо в першому таймі був всього 1 удар по воротам (повз ворота) і один заблокований удар, то що можна казати, якщо перший раз у площу воріт гості поцілили на 49 хвилині зустрічі.. У другому таймі трохи ліпше була ситуація, але це можна пов’язати з тим що пішли заміни у господарів. Але все одно дуже і дуже слабко провели цю гру «соколята». А ось наша команда була набагато сильніше. У центрі поля повністю володарювала зв’язка Тітомир-Гаркуша. Ззаду все перекривали капітан Войтович з Салівоном. Заганяв на лівому фланзі свого опонента Ілля Пономаренко. А що витворяв Андрій Герасименко, то це просто казка. Гол плюс гольова передача. Герой матчу однозначно. Випав з гри Олексій Чорний , у котрого не виходили верхові подачі з флангу. А Сергій Кушка трохи був не схожий на себе, коли в кінці першого тайму не реалізував чистий вихід сам на сам. Якщо брати другий тайм то виділимо Олександра Федоренко, котрий мав декілька нагод відзначитися і дуже добре порозумівся з Герасименко (пас п’ятою був просто бомбовий).
А тепер по порядку. Вже на 3 хвилині матчу Гаркуша з льоту з лінії штрафної трохи не поцілив правий кут. На 5 хвилині неоднозначний свисток перервав вихід сам на сам. Так Герасименко був у офсайді, але Кушка ж вискакував з-за спин захисників чисто. Потім гра трохи заспокоїлась. А на 22 хвилині виник доволі небезпечний момент, коли Тітомир здалеку бив по воротам, але вийшов пас на Кушку, але Сергій змарнував таку нагоду вистрілом повз лівий кут..На 25 хвилині гості відповіли небезпечним ударом головою з кутового, але повз ворота. На 30 хвилині доволі небезпечний штрафний з метрів 30 дуже погано пробив Тітомир, знову повз ворота. На 31 хвилині вдруге за матч огризнулися гості, але Войтович заблокував удар нападника гостей з карного майданчику. Відразу ж пішла швидка контра від хазяїв поля, котру зупинили гості на лінії карного майданчика. Зі штрафного Чорний поцілив прямо у воротаря. А на 39 хвилині стався гол. Ілля Пономаренко як на велосипеді об’їхав захисника і прострелив. На його простріл відкликнулися і Кушка і Герасименко, але більш швидким був Гера, котрий вколотив м’яча під перекладину воріт! 1:0! Є перший гол чемпіонату! А на 45 хвилині свій забійний момент змарнував Кушка, котрий вискочив один на один з голкіпером але вдарив вище воріт!. Такі моменти треба реалізовувати…
На другий тайм «Сокіл» вийшов більш налаштованим, що позначилося небезпечним, хоч і першим ударом по воротам, але Іщенко, добре вибравши позицію, спокійно забрав м’яча до рук. Але господарі зрозуміли, що таки жарти можуть скінчитися не добре і взялись за справу ще інтенсивніше. На 58 хвилині Гера попресингувавши захисника, перехопив м’яча, вискочив сам на сам з голкіпером, катнув на Олександра Федоренка, котрому треба було не схибити у пусті ворота. І 2:0!!! Далі муніціпали спробували закріпити переможний результат. Але через три хвилини Денис Салівон після розіграшу кутового наносив з льоту удар ногою, але прекрасно зіграв голкіпер гостей Сабатюк. А на 61 хвилині ледве не трапився шедевр, коли Гера обігрався з Федоренко, і отримавши пас п’ятою, не зміг переграти воротаря (цей момент нагадав матч «Дніпро» - «Шахтар» і гол Руіса, з котрим обігрався так само Матеус). Але цим епізод не завершився, Едуард Ворона був першим на добиваня а ле трохи не поцілив у дальній кут воріт. І відразу же Гера з Федоренко втратили ще один момент, коли Андрій по лівому флангу відірвався від опонентів, увійшов у штрафну, але там під його удар кинувся захисник, а на добиванні дуже не зручно прийняв м’яча Олександр і втратив момент. На 72 хвилині Федоренко забив ще один м’яч, але арбітр не зарахував його. Офсайд. В кінці матчу змарнували дві нагоди броварчани довести матч до розгромного. Спочатку після кутового м’яча витягнув воротар гостей, а потім на останній хвилині матчу Федоренко завдав потужного удару у дев’ятку воріт, але і тут воротар показав клас. Ось так і завершився матч впевненою перемогою ФК Бровари з різницею у два м’яча. Далі буде!