"Беркут" перемогає "Десну-2" і виходить до півфіналу

Матч ¼ фіналу Весняного Кубку Броварського району імені Юхти з футболу ФК «Десна-2» (Погреби) - СК «Беркут» (Бровари) Рахунок 0:2 (0:Innocent Голи забивали: Ігор Кострома і Максим Лонський

Вже на стадії ¼ фіналу Весняного кубку Броварщини жереб звів дуже сильних суперників, погребську «Десну-2» та броварський СК «Беркут». Особливістю цієї зустрічі стало те, що дехто із гравців команд-учасниць зіграв по два матчі підряд. Деякі футболісти господарів, в складі ФК «Десна», грали проти ФК «Бровари», в складі якого були гравці із «Беркуту». Перший тайм пройшов в гострій та безкомпромісній боротьбі, за відсутності переваги жодного із суперників. 100% можливостей для взяття воріт не було, а ті моменти, які виникали, не були використані. Тільки гравець гостей, капітан команди Ігор Кострома, яких мав декілька. Але всіх підводила їх реалізація. При рахунку, 0:0, суперники пішли на перерву. Напружена, тактична боротьба тривала на газоні придеснянського села десь до 72-ої хвилини поєдинку. Гру на себе взяв новобранець представників правоохоронних органів Дмитро Ширай (№22), який з правого флангу віддав чудовий пас у штрафну «деснянців». Першим на неї встиг невгамовний Ігор Кострома, який і відкриває рахунок, 1:0. Зрозуміло, що такий перебіг подій господарів не влаштовував і вони пішли вперед, відігріватися. Але, як часто трапляється, отримали гол у відповідь. Ситуація була схожа із попередньої. Правда пас цього разу був з лівого флангу. ЇЇ зробив Євгеній Пивовар, який навісив у воротарську ФК «Десна-2». Замкнув її чудовим ударом Максим Лонський. В підсумку – 2:0, СК «Беркут» виходить до 1/2 фіналу, де вдома прийматиме ФК «Зазим’є».