ФК «Рудня» - ФК «Асканія-Флора»: 1:2 на користь гостей

Матч ІІ туру чемпіонату Броварщини у вищій лізі ФК "Рудня" - ФК "Асканія-Флора" (Калинівка) Рахунок 1:2 (0:1). Голи забивали: ФК "Рудня» - Сергій Веремчук (85хв); ФК "Асканія-Флора" - Дмитро Бєлов (44хв, пенальті), Андрій Герасименко (50хв). Головний суддя – Ігор Возьянов (Бровари)

Склади команд

ФК «Рудня»: Литовка, Морищип, Компанець, Веремчук, Бойко, Ліхута (Ковтун), Дубок, Вакуленко, Бражук, Сморж (Стівен), Макаренко (Руденко)

ФК «Асканія-Флора»: Прудкий, Лебединець, Каталов, Бєлов, Стицюк (Пономаренко), Войтович, Матвієнко, Расюк, Герасименко (Акимов), Кушка, Безпалий

В другому турі чемпіонату Броварщини у вищій лізі з футболу ФК «Асканія-Флора» із Калинівки гостював в Рудні, де зустрічався з місцевими футболістами із ФК «Рудня». Не відкладаючи «справи на потім», гості з перших хвилин розпочали осаду воріт господарів. Вже на 4-ій хвилині Сергій Кушка марнує реальну можливість відкрити рахунок в матчі, пробиваючи вище воріт. Через дві хвилини господарі відповідають швидкою контратакою, але на місці воротар «Асканії», Артем Прудкий. На 17-ій хвилині небезпечно із-за меж штрафної пробиває Олександр Войтович. Через деякий час знову на вістрі атак невгамовний Кушка. Відчувалося, що гол просто «назріває». Тим паче, коли в центрі оборони два таких високорослих захисники, як Дмитро Бєлов та Олександр Лебединець. Але м’яч ніяк не хоче залітати у сітку воріт, які захищає Микола Литовка. А наприкінці першого тайму Сергій Кушка майстерно проходить у штрафну «Рудні», де проти нього господарі порушують правила. Рефері впевнено показує на 11-метрову позначку. До відмітки підходить Бєлов і влучно цілить у ворота. 1:0 і команди йдуть на перерву. В другому таймі гол в свій актив записав граючий тренер «Асканії-Флори», Андрій Герасименко. Гості повели - 2:0. Але пізніше він отримав травму і на поле вийшов замість нього Максим Акимов. Після цього моменти були у обох учасників цього поєдинку, але скористатися вони ними до певного часу не могли. Гості якось заспокоїлися, мабуть повіривши у власну перемогу, а господарі провели ряд замін, що привело до певної активізації їх дій в атаці. Гравці із Рудні починають частіше погрожувати воротам Прудкого. Від голу одного разу рятує навіть штанга. А на 85-ій хвилині все ж таки Артему довелося виймати м’яч із сітки власних воріт. Це відзначився Сергій Веремчук. Але більше забитих голів в цій зустрічі не було. В підсумку, 2:1 – перемoга ФК «Асканія-Флора».