ФК "Десна" здолала ФК "Бровари"

Один з основних матчів третього туру чемпіонату Київщини завершився перемогою господарів поля. Матч у Погребах очікувався з особливим хвилюванням. Так, один з найцікавіших апріорі, він одночасно насторожував, оскільки стосунки між сусідами непрості, а минулорічне протистояння залишило неприємний спомин з огляду на брутальність окремих його учасників. Напередодні Великодня, на щастя, обидві команди думали виключно про гру і продемонстрували футбол яскравий, динамічний і по-справжньому сучасний. Виняткову коректність обох колективів виокремив і досвідчений арбітр Шурман.

«Десна» виграла закономірно, причому рахунок міг бути й більшим, якби обернула в голи всі нагоди. Однак Євген Воробей, до прикладу, виявився результативним тільки одного разу… Перший гол зробив ледь не самотужки Андрій Воробей. Він поцілив під поперечку зліва і вже з меж володінь Іщенка. Друге взяття воріт, навпаки, стало наслідком стрімкої контратаки. Крохмаль переадресував м’яча старшому з Воробеїв, той вивів у прорив молодшого, і Євген ударом зблизька з допомогою рикошету від стійки подвоїв результат.

Муніципали, як на мене, не вгадали зі складом. Безпалий та Чорний, долучившись до гри лише в другому таймі, змінити її перебіг уже не могли, а до перерви саме цих напівоборонців очевидно бракувало на полі. «Бровари» програли центр і середину ігрового майданчика, та й зручні нагоди, до речі, непоодинокі, змарнували. Вихід Дацюка на ворота блискуче нейтралізував Коростишевський, який не пропускає вже третю зустріч поспіль, а спроба бомбардира гостей забити з другого поверху виявилася не вдалою — Дацюк не поцілив у ворота буквально з кількох метрів. По перерві напівмоменти мав активний Кушка, однак Сергій ніяк не міг дотягтися до м’яча в напівшпагатах. Склади суперників були такими: Коростишевський, В.Крупенко (Бафталовський, 58), Влаєв, Агбо, Петрусенко, Крохмаль, А.Якимлюк, Прима (Бондаренко, 63), Копач (Коник, 86), А.Воробей, Є.Воробей у «Десни» — Іщенко, Гаркуша, Салівон, Ворона, Степаненко, Герасименко, Громей (Чорний, 68), Войтович, Дацюк, Кострома (Безпалий, 57), Кушка у ФК «Бровари».

ДЕСНА (Погреби) – ФК БРОВАРИ — 2:0 (А.Воробей, 23, Є.Воробей, 76).

Сайт КОФФ