В Красилівці домінували гості

Матч ІІ туру вищої ліги чемпіонату Броварського району з футболу ФК «Красилівка» - СК «Беркут» Рахунок 1:6 (0:2) Голи забивали: ФК «Красилівка»- Владислав Блазунь 75хв. СК «Беркут» - Ігор Кострома – 14, 58 та 64 хв, Дмитро Ширай -25 хв, Ярослав Литвин -78хв (пенальті) та Сергій Сергієнко – 90 хвилина

Склади команд

ФК «Красилівка»: Павленко, Нішенко, Блазунь, Прудкий, Козлов (Нестеренко), Марченко, Костюк, Павленко, (Артем Гордієнко), Москаленко, Максим Гордієнко (Ткаченко), Іващенко

СК «Беркут»: Іщенко, Сергієнко, Жвінліс (Маменко), Співаков, Чорний (Гриценко), Лонський, Сирдюк (Кабанець), Литвин, Бондаренко (Пивовар), Ширай (Сердюк), Кострома

Броварський спортивний клуб «Беркут» в другому турі вирушив до мальовничого села Красилівка, де зустрічався із місцевою командою. Приїхали представники правоохоронних органів в статусі володарів Весняного кубку Броварщини, який вони завоювали на День Перемоги, 9 травня в Великій Димерці. Не зважаючи на це, представники Красилівки були сповнені рішучості не здаватися без бою. Але як кажуть, що бажання-бажанням, а все вирує клас і настрій команди. Вже з перших хвилин гості розпочинають планомірні атаки на ворота «красилівців», біля яких запахло «смаженим». Хлопці як могли відбивали, роблячи несміливі спроби перевести гру на половину поля «беркутівці, але в першому таймі у них це виходило не дуже вправно. Вже на 14-ій хвилині відкриває рахунок своїх забитих голам в цій зустрічі головний «голеодор» СК «Беркут», Ігор Кострома.  Через одинадцять хвилин його почин продовжує Дмитро Ширай. Не злічити скільки можливостей змарнували гості в першій половині матчу, але більше забитих м’ячів в перші 45-ять хвилин матчу так і не було. По перерві господарі значно активізувалося. Вони почали діяти більш активно та розкуто, але це зіграло з ними «злий жарт». Бо під час атак вони залишали свою штрафну без необхідного нагляду, чим не проминали скористатися їх суперники. Двічі відзначився, оформивши таким чином хет-трик невгамовний Ігор Кострома. На 78-ій хвилині реалізував призначений за порушення правил у ворота ФК «Красилівка» одинадцятиметровий Ярослав Литвин і під завісу основного часу забиває гол ще один із новачків команди, Сергій Сергієнко. Футболісти із Красилівки зуміли відповісти лише одного разу. На 75-ій хвилині майстерно реалізовує штрафний Ярослав Блазунь. М’яч минає стінку і Богдана Іщенка і опиняться за лінією воріт. В підсумку – 6:1, перемагає «Беркут».