Кращий фігурист України шукає гроші для підготовки до Олімпіади

Дворазовий чемпіон України, 18-річний Іван Павлов, котрий посів на чемпіонаті світу 25 місце, і поки ще не завоював ліцензію на Олімпіаду, змушений буде здобувати перепустку на ігри на Nebelhorn Trophy в німецькому Оберстдорфі у вересні.
 
Наразі головною проблемою для спортсмена є питання місця підготовки і пошуку грошей на це.
"Зараз у федерації така проблема, що попереднє керівництво залишило борг близько 400 тисяч гривень. Суд заморозив всі її рахунки, і вона не може витрачати ці гроші на спортсменів, доки не віддасть борги.
 
Я опинився в ситуації, коли немає іншого джерела фінансування, окрім як відкрити кампанію зі збору коштів в інтернеті. У нас в Україні ніхто з фігуристів цього не робив, але це практикується серед європейських та американських спортсменів. І я вирішив спробувати", - розповів Іван Павлов в інтерв'ю Сегодня.
 
Фігурист збирає гроші на сайті GoFundMe на тренувальні збори за кордоном. З необхідних 3,5 тисячі євро за 13 днів зібрав 1137. Втім, обіцяє йому допомогти з цим питанням і Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.
 
"Я розберуся з цією ситуацією. У нас, дійсно, є проблеми з льодом. Деякі товариші до Євро-2012 у Києві Крижинку знесли, незрозуміло навіщо. Напевно, територія дуже була потрібна. Але у нас є і на Шалетт стадіон (там влітку буде плановий ремонт льоду – прим.), і в Броварах. Але я все одно дізнаюся, в чому саме проблема, зв'яжуся з новим президентом Федерації фігурного катання України Макаровим, і нехай він мені пояснить цю ситуацію", - розповів Ігор Жданов.
За матеріалами: iSport.ua