Світлана Ярьомка виступатиме на Чемпіонаті Європи з дзюдо в Польщі

Чемпіонат Європи з дзюдо 2017 року, що розпочнеться 20 квітня у столиці Польщі Варшаві, збере на Торвар Aрені біля 400 спортсменів з 42 країн Старого світу. Це вже третій чемпіонат такого масштабу, що проводиться на території сусідньої держави: вперше європейський форум відбувся у Польщі у 1994 році у Гданську, другий пройшов на початку ХХ сторіччя - у 2000 році у Вроцлаві. Крім того, у 2007 році у Варшаві було організовано проведення абсолютного чемпіонату Європи.

Цьогоріч серед учасників змагань ми побачимо 13 олімпійських медалістів Ріо-2016. Шість спортсменів намагатимуться захистити свій титул чемпіона Європи, а Шарлін Ван Снік (Бельгія) та Варлам Ліпартеліані (Грузія) отримають можливість зробити це у іншій, більш важкій ваговій категорії. Особистий чемпіонат буде проходити протягом трьох днів, а командні змагання, де прийматиме участь і чоловіча збірна команда України, закриє європейське свято дзюдо у неділю - четвертий і останній день.

У складі української команди, яка складається із 17 спортсменів, на татамі Торвар Арени вийде вихованця ЗТУ Віктора Мужчини, ученця КО ШВСМ, яка базується у Броварах, Світлана Ярьомка. Нагадаємо, що Світлана – найкраща дзюдоїста України останніх років і ми сподіваємося, що вона і цього разу на залишиться без нагород.